درباره ما

"بنام مانای ماندگار"

اینجانب محمود احمدی فعالیت مجموعه داری را از سال 1369 آغاز و در سال 1375 بصورت حرفه ای در سطح شهر گرگان گسترش دادم. 

در این سالها با ارتباط با بزرگان تمبر ایران و عضویت در "انجمن دوستداران تمبر اصیل" در سال 1378 زیر نظر پدر تمبر ایران زمین جناب استاد فریدون نوین فرحبخش ابعاد تازه ای به فعالیتهای خویش بخشیدم.

با عضویت در "انجمن تمبر ایران" بصورت فعال از سال 1384 و آشنایی نزدیکتر با دیگر بزرگان عرصه تمبر و مجموعه داری و نیز با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت در نیمه دوم دهه 80 به فکر ایجاد وبلاگی با موضوع تمبر در فضای مجازی افتادم که ماحصل آن ایجاد وبلاگ "تمبر مانا" به آدرس www.manastamp.blogfa.com میباشد.

از آنجائیکه جزو اولین وبلاگهای ایران در زمینه تمبر و مجموعه داری بودیم مطالب متنوع وبلاگ بسیار مورد توجه علاقمندان از سراسر ایران گردید که ما را بر آن داشت با افتتاح وبلاگهای دهگانه تخصصی در هر زمینه از جمله تمبر، سکه ، اسکناس ، آلبوم وغیره  پاسخگوی نیاز عزیزان علاقمند باشیم.

بدلیل عملکرد صادقانه نام "تمبر مانا" از شهرت و از آن مهمتر از محبوبیت خاصی در بین دوستداران تمبر و اسکناس برخوردار شد که همین امر و البته محدودیتهای کار با وبلاگ ما را بر آن داشت که سایتی کامل و جامع که دربرگیرنده مطالب وبلاگهای دهگانه باشد را طراحی نماییم.

وبسایت حاضر حاصل سالها تجربه در این زمینه میباشد که بصورت مداوم در حال بروز رسانی و تکمیل مطالب بسیار متنوع در آینده ای نزدیک میباشد. به اطلاع دوستان میرساند که کلیه فعالیتهای ما فقط و فقط در این سایت متمرکز میباشد و شعبه و نمایندگی درهیچ کجای ایران نداریم. 

www.manastamp.com

با تشکر از حسن اعتماد شما

احمدی- مدیر و موسس تمبر مانا


خالی
در حال بارگذاری...